+90 542 719 5763
blog image

Kütahya Araç Koltuk Yıkama

Araç koltuk yıkama hizmeti içerisinde yalnızca koltuklar yıkanmamaktadır. Aracınızın içerisinde bulunan bütün döşeme ve kumaşlar yıkanmaktadır. Kütahya da araç koltuk yıkama hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında önde gelen isimlerden bir tanesi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bizlere en çok sorulan sorulardan bir tanesi de “bu hizmet kapsamında hangi bölgeler yıkanmaktadır?” Bu sorunun cevabını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Araç ön ve arka koltuklar
  • Araç tavan döşemesi
  • Araç taban döşemesi
  • Araç koltuk kol dayamaları
  • Araç kapı kolları
  • Araç bagaj içi döşeme
  • Araç paspas

Yukarıda sıraladığımız bu alanlarda bulunan bütün kumaşlar yıkanmakta olup yıkanma aşamasında kullanılan şampuanlarımız tamamen 1. Kalite ve araç yıkama için özel üretilmiş ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde yıkanan bölgelerde hiçbir şekilde yıpranma ve renk atma gibi hasarlar oluşmamaktadır.

Yerinizde Yıkıyoruz!

Aracınızı yıkatmak için gezmeye artık son! Biz sizin yerinize adresinize geliyoruz ve aracınızın koltuklarını yıkıyoruz. Burada sizden istediğimiz şey elektrik ve biraz su. Randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevuyu aldığınız gün ve saat içerisinde adresinize profesyonel ekibimiz yönlendirilir. Bu ekibimiz sayesinde Kütahya araç koltuk yıkama hizmetini en güvenli ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Kütahya Araç Koltuğu Yıkama Fiyatları

Kütahya araç koltuğu yıkama sektöründe düşük fiyat yüksek performans anlayışı ile hizmet veren sayılı firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz. Kütahya araç koltuğu yıkama hizmetimiz araca göre farklılık göstermektedir. Fiyatlarımız 100 TL’den başlıyor olup bizimle iletişime geçerek aracınızın modeline göre ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geç

Paylaş:

Leave a comment

Bizi Aramak İçin Tıkla