+90 542 719 5763
blog image

Kütahya da Merdiven Temizliği

Korona virüsü tüm dünyayı etkisi altına alması nedeniyle insanların temizliğe olan hassasiyeti artmış bulunmaktadır. Bu ise ortaya birçok yeni temizlik firmasının doğmasına neden olmaktadır. Her geçen gün rekabetin arttığı temizlik sektöründe rekabet güçleniyor ve yeniliklerle beraber kalite artmaktadır. Kütahya da merdiven temizliği hizmetinde 5 yılı aşkındır hizmet veren firmamız yeterince tecrübe kazanmış olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Her geçen gün müşteri portföyümüz artmakta olup bunun en büyük etkeni müşterilerimizin kulaktan kulağa yaptığı etkileşim (reklam) dir.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Kütahya Temizlik, garantili hizmet vermektedir. Beğenmediğiniz herhangi bir nokta olursa siz tamam diyene kadar temizliyoruz.

Müstakil ev yapıları zamanla yok olmaya başlıyor. Bu yapıların yerini binalar almış bulunmakta olup bu yapılarda en çok kullanılan ortak kullanım alanı merdiven alanıdır. Bu alana gün boyunca yüzlerce hatta binlerce kişi ayak basmaktadır. Hayliyle dışarıda ayakkabı altında toplanan pislikler vs. merdiven arasında toplanmakta olup belirli zaman aralıklarında temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu alanda bakteri ve mikroplar merdiven boşluğuna yer edinmiş olup ev veya ofisinizde olumsuz etkileri olacaktır. Bunun yanı sıra çekilemeyecek kötü kokulara da sebep olacaktır. Bu kötü kokuyu da kimse yaşam alanında istemez sanırım.  Bu hizmetimizden isterseniz bir kereye mahsus faydalanın isterseniz de haftalık, aylık veya yıllık abonelik şeklinde yararlanın.

Kütahya Merdiven Temizliği Fiyatları

Kütahya merdiven yıkama fiyatları standart değildir. Bu fiyat bina kat sayısı, genişlik ve istekler doğrultusunda farklılık göstermektedir. O nedenden dolayı sağ aşağıda yer alan Whatsapp butonundan bizlere ulaşarak fiyat teklifi almalısınız.

Paylaş:

Leave a comment

Bizi Aramak İçin Tıkla