+90 542 719 5763
blog image

Kütahya Ev Temizliği

Günümüzde artık çalışmayan kimse kalmadı. Ev içerisinde yer alan erkek ve kadın bir iş yerinde çalışmasından dolayı ev temizliği ihmal edilmektedir. Kişiler zamanı kalmadığından dolayı veya yorgun düşmesinden dolayı ev temizlemeye zaman bulamamaktadır. Bu sorun karşısında ev temizliği mesleği her geçen gün gelişmektedir. Kütahya ev temizliği şirketi ise bu gelişime ayak uydurup ilkel yöntemlerden uzak tamamen sonuç odaklı ve müşteri memnuniyeti ön planda çalışmaktadır.

Malzeme İçin Ekstra Ücret Yok!

Temizlik şirketlerinin birçoğu aldığı ücretin yanı sıra iş bitiminde malzeme için ekstra ücretler isteyebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamanız adına çalışmak istediğiniz temizlik şirketinizi özenle seçmelisiniz. Kütahya Temizlik Şirketi olarak temizlik malzemesi adı altında veya herhangi bir ek ücret talebinde bulunmamaktayız. Anlaşma sırasında verilen ücret haricinde herhangi bir ödeme ile karşı karşıya kalmazsınız.

Ev temizliği eşyalı ev ve eşyasız ev temizliği olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Temizliği yapılacak olan evlere en az iki kişi olmak üzere alan büyüklüğüne bağlı olarak profesyonel temizlik personellerimiz gönderilir.

 

Eşyalı Ev Temizliği Nedir?

Kütahya eşyalı ev temizliği hizmetimiz bireylerin gündelik hayatında yatıp kalktığı evlerdir. Oldukça detaylı bir temizlik olan bu hizmetimiz genellikle bahar ve bayram temizliklerinde tercih edilmektedir. Bu temizlik sırasında karşımıza ahşap, çelik ve demir gibi birçok yüzeyle karşılaşmaktayız. Tek bir kimyasal ürün ile bütün yüzeyleri temizlemek gibi bir anlayıştan uzak durarak her yüzeye uygun temizleme ürünlerimiz kullanılmaktadır. Bu sayede o yüzeyin daha temiz olmasını sağlar iken oluşabilecek hasarları ortadan kaldırıyoruz. Eşyalı ev temizliğinde temizlenen noktaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Evde yer alan bütün pencere ve kapılar temizlenir.
 • Mermer, ahşap ve pervaz yüzeylerin tamamı temizlenir.
 • Detaylı bir temizlik olan Kütahya eşyalı ev temizliğinde elektrik aksamlara kadar silinir.
 • Duvarda asılı olan tablo, saat ve aksesuarların önlü arkalı temizliği sağlanır.
 • Halılar süpürülür.
 • Zeminler her noktasına kadar süpürülür ve silinir.
 • Özellikle banyo ve mutfaklarda yer alan fayansların aralarında oluşan kirler tamamen temizlenerek renginde en az %70 gibi açma meydana getirilir.
 • Mutfak dolaplarının dışı özel kimyasal maddeler ile temizlenmektedir. İçi boş olan dolapların içleri de temizlenmektedir.
 • Mutfakta yer alan beyaz eşyalar silinir. Özellikle ocak gibi yağlı yüzeyler özel temizleyici maddelerimiz ile temizlenerek yağlardan %100 kurtulmanıza olanak sağlar.
 • Mutfak dolapları haricinde banyo ve yatak odası gibi bulunan dolapların tamamı silinir. İçleri dolu olan dolapların içleri temizlenmemektedir ancak içi boş olan bütün dolaplar içi dahil olmak üzere temizlenir.
 • Banyo küveti, klozet ve lavabo gibi kısımlar kimyasal maddeler sayesinde temizlenerek ilk günkü görünüme geri döndürür.
 • Koltuk, halı ve perde gibi alanlarda yer alan lekelerin çıkarılması için çalışmalar yapılır.

NOT: Bu hizmet kapsamında yerinde halı ve koltuk yıkama dahil değildir. Sipariş verilirken özel istek olarak belirtildiği takdirde ek ücrete tabi tutularak halı ve koltuklarınız taşınmadan yerinde yıkanacaktır.

Kütahya Ev Temizliği Fiyatları

TEMİZLİK SÜRESİ VEYA ALAN TAHMİNİ FİYAT
1+0 Ev Temizliği  250 ₺
1+1 Ev Temizliği  250 ₺
2+1 Ev Temizliği  375 ₺
3 + 1 Ev Temizliği  475 ₺
4 + 1 Ev Temizliği  650 ₺

Temizlik personellerinin hizmet verdiği süre içerisinde şirketimiz haricinde telefonla konuşması tamamen yasaktır. Bunun haricinde sadece 2 saatte bir yaşam alanı dışarısında 1 defa sigara içme hakları bulunmaktadır. 6 saate kadar personellerimizin iş süresi içerisinde yemek yemesi yasak olup 6 saatin üzerinde çalışmalar için öğle yemeği bulunmaktadır. Bu öğle yemeği ev sahibi tarafından karşılanmaktadır.

Temizlik hizmet paketlerinden herhangi birini satın almak istediğinizde temizliğin yapılacağı gün ücret peşin alınmaktadır. Temizlik aldığınız paketin “temizlik süresi” kısmında yer alan zamandan daha kısa süre içerisinde bitmesi halinde geriye kalan zaman dilimi için geri ödeme yapılmaz. Aynı gün içerisinde temizlik günü için değişiklik veya iptali gerçekleştirilmemektedir. Bu gibi durumlarda ücret alıcıdan tahsil edilmektedir.

Kütahya ev temizliği haricinde ofis, inşaat sonrası ve merdiven temizliği gibi birçok hizmetimize “hizmetlerimiz” kategorisinden ulaşabilir veya bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Whatsapp’dan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

 

Hizmetimizden Bazı Görüntüler:

Paylaş:

Leave a comment

Bizi Aramak İçin Tıkla