+90 542 719 5763
blog image

Kütahya Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği oldukça zahmetli bir iştir. Artık mobilyalarınızı verip günlerce beklemeye son veriyoruz. Koltuklarınızı yerinde temizliyoruz. Kütahya koltuk yıkama firmaları arasında önde gelen isimlerden bir tanesi olmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile yerinize geliyoruz ve koltuklarınızı bir güzel yıkıyoruz.

Yıkama sonrasında halılarınız yaz aylarında ortalama 2 – 4 saat içerisinde kururken kış mevsiminde ise bu zaman 6 – 8 saati bulabilmektedir. Koltuk yıkama hizmeti için en geç 1 gün öncesinden randevu almalısınız.

Kütahya Koltuk Yıkama Hizmeti Nasıl İşler?

Müşterilerimizin hizmet öncesi en çok sorduğu sorulardan bir tanesi de koltuk yıkama hizmeti nasıl işler? Koltuklar yapıları gereği kir, toz ve pislik tutmaya çok müsaittir. Ancak bu koltuk temizliği oldukça zor olup evde kişilerin kendi yaptığı temizlikler pek verimli olmaz. O nedenden dolayı profesyonel temizlik hizmeti veren bir firmayla anlaşmanız lazım. Randevunuzun olduğu gün ve saat içerisinde evinize yönlendirdiğimiz profesyonel ekip gelir. Bu ekibimiz yanlarında profesyonel makine ve şampuanlarla gelir. Koltuğunuzun kumaş cinsine bağlı olarak temizlik aşamasına geçilir.

Özel makine başları ve şampuanların seçilmesi sayesinde koltuğunuzun yapısını bozulmaz. Ancak bu hususlara dikkat etmeyen firmalar koltuklara zarar vermektedir. Bu nedenden dolayı profesyonel hizmet veren Kütahya koltuk yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kütahya Koltuk Yıkama Fiyatları

Kütahya koltuk yıkama hizmetinde fiyatlandırma değişiklik göstermektedir. Genellikle koltuk ve minder sayısına göre farklılık gösteren fiyatlandırma için mutlaka bizimle iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geç

Paylaş:

Leave a comment

Bizi Aramak İçin Tıkla